Na "Szklarkach" w Sielcu

Taniec28 czerwca 2015 w Sielcu k/Staszowa odbyła się jubileuszowa X edycja Szklarek, corocznej imprezy organizowanej przez Wrześniak Glassworks i Staszowską Izbę Gospodarczą przy udziale Staszowskiego Ośrodka Kultury. Swój udział na imprezie mieli także przedstawiciele gminy Szydłów.

Strzelali "Na medal"

W miesiącu czerwcu uczniowie naszego gimnazjum brali udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Zarządu ZDZ w Kielcach. Zawody odbywały się na szkolnej strzelnicy pneumatycznej Technikum Zawodowego w Chmielniku.

Zaproszenie na koncert

Uprzejmie zapraszamy na koncert pieśni i poezji „A TO POLSKA WŁAŚNIE” w wykonaniu zespołu śpiewaczego „Civitas Musica”. Koncert odbędzie się 28 czerwca 2015 r. o godz. 13:30 w kościele pw. Wszystkich Świętych w Szydłowie.

Grupa Moc Tańca zaprasza na warsztaty

Działaj LokalnieGrupa Moc Tańca zaprasza młodzież Gminy Szydłów do udziału w projekcie Taneczne Fascynacje dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie XI" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie – Fundację Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa.

Strony

Subskrybuj Gmina Szydłów RSS