GKS Szydłów zorganizował turniej piłkarski

W niedzielne popołudnie, 7 lipca br. odbył się pierwszy, po wielu latach, turniej piłki nożnej organizowany przez GKS Szydłów. Jego adresatami były dzieci i młodzież z terenu naszej gminy.

Wszystkich przybyłych zawodników i ich opiekunów oraz kibiców przywitali Damian Rudnik - Prezes GKS oraz Burmistrz Miasta i Gminy Szydłów Andrzej Tuz. Do zawodów zgłoszono 23 uczestników, którzy poprzez losowanie zostali podzieleni na 4 drużyny:

  1. AC Milan (Kacper Walkowicz, Igor Wójtowicz, Dominik Wójcik, Mikołaj Mazur, Szymon Pyrek)
  2. FC Lewiatan (Kacper Palmąka, Igor Jaros, Paweł Grosicki, Radosław Bąk, Jan Galus)
  3. FC Drzewce (Gabriel Walkowicz, Wiktor Głogowski, Radosław Lizner, Szymon Rudnik, Wiktor Sajkiewicz, Kacper Galus)
  4. FC Biedronki (Szymon Dorobek, Szymon Walkowicz, Kacper Milewicz, Filip Misterkiewicz, Bartosz Górski, Maciej Górski)

Zawody poprowadził Marek Rudnik a sędzią głównym był Mirosław Ziółkowski. Każda z drużyn rozegrała po trzy mecze. Po fascynującej walce, pełnej emocji, sportowego zacięcia, radości po każdej strzelonej bramce, zwycięską okazała się drużyna FC Lewiatan.

Triumfatorzy i wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali gromkie brawa od licznie zgromadzonej publiczności. W końcu coś się wydarzyło w szydłowskim sporcie! Nawet kilku starszaków pojawiło się aby „pokopać piłkę” na dużym boisku.

W czasie zawodów odbyło się zebranie informacyjne dla rodziców i opiekunów oraz zapisy do Klubu GKS Szydłów. Na dzisiaj mamy zapisanych 24 chłopców w dwóch sekcjach piłki nożnej oraz 25 dziewcząt w sekcji piłki siatkowej. Od 1 sierpnia zaczynamy! Wkrótce opublikujemy terminarz zajęć.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszej inicjatywie.

Zarząd GKS Szydłów