"Just For High" wygrał w Małogoszczu

I miejsce na Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2015 dla zespołu "Just For High”, którego tancerzem jest Piotr Ziółkowski z Gminy Szydłów.

W Małogoszczu w ostatnią sobotę kwietnia odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych. Wzięło w nich udział aż 70 grup tanecznych z różnych części kraju, między innymi z Kielc, Bielska Białej, Zabrza, Tarnowskich Gór, Rzeszowa, Warszawy, Jędrzejowa, Radomia, Góry Kalwarii, Brynicy, Bukowy, Morawicy, Chęcin, Miasteczka Śląskiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Suchedniowa, Skarżyska Kamiennej, Piekoszowa, Daleszyc, Oświęcimia, Końskich, Modliszewic, Stalowej Woli, Stąporkowa, Charsznicy, Niepołomic, Czarnej. W sumie na parkiecie zaprezentowało się ponad tysiąc tancerzy, którzy zostali ocenieni przez profesjonalne jury.

Tancerze walczyli w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat oraz w kilku kategoriach tanecznych: taniec nowoczesny, inscenizacja taneczna, etiuda, Show dance, taniec współczesny.

W kategorii - taniec nowoczesny powyżej 15 lat zwyciężył zespół "Just For High” ze Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca. Zespół jest prowadzony przez instruktora i tancerza Kieleckiego Teatru Tańca Bartosza Wójcika.

Zapraszam do obejrzenia fragmentu występu, którym zespół wywalczył I miejsce.

Agnieszka Ziółkowska