Kolorowe powitanie wakacji

W niedzielę, 12 lipca br. na placu obok synagogi odbyło się Kolorowe Powitanie Wakacji dla Dzieci. Zorganizowało je Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Szydłowie w ramach projektu "Aktywnie nie tylko Lokalnie".

Dzieci skorzystały podczas festynu z wielu atrakcji, m.in. malowania twarzy, zjeżdżalni, zabaw z grupą animacyjną. W festynie uczestniczyli przedstawiciele LGD Białe Ługi - Prezes Zdzisław Pniewski i Dyrektor Witold Kowal, którzy na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Szydłów Andrzeja Tuza i Dyrektor MGCK Marii Stachuczy, przekazali symboliczny czek 1000 zł na organizację tego wydarzenia.

Podczas festynu zbierano datki na leczenie chorego mieszkańca naszej gminy Michała Sarzyńskiego. Zachęcamy do wpłacania dobrowolnych kwot na ten cel poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/michal-sarzynski lub do skarbonki ustawionej w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Szydłowie.

Logotypy

Projekt "Aktywnie nie tylko Lokalnie" sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.