Mała Książka - Wielki Człowiek

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Szydłowie, na mocy porozumienia z Instytutem Książki, rozpoczęła realizację projektu "Mała Książka - Wielki Człowiek" finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W ramach projektu biblioteka otrzymała wyprawki czytelnicze dla dzieci z roczników 2013 - 2016.

Mała Książka Wielki Człowiek Szydłów

W wyprawce milusińscy znajdą wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice - przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Ilość wyprawek ograniczona. Zapraszamy serdecznie do biblioteki.

MGBP w Szydłowie