Na WOŚP zlicytowany zostanie fotel wójta

Już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród tysięcy sztabów w całej Polsce działać będzie także ten w Szydłowie. Wśród wielu przedmiotów, które będą zlicytowane podczas finału znajdzie się... fotel wójta.

W tym roku na aukcję WOŚP w Szydłowie wystawiony zostanie nietypowy przedmiot. Jak wiadomo, od 1 stycznia 2019 r. Szydłów stał się miastem. Tym samym opustoszał fotel wójta i stoi bezczynnie w miejscowym magistracie. Burmistrz Miasta i Gminy Szydłów postanowił przekazać ten historyczny mebel na aukcję i wesprzeć w ten sposób ideę WOŚP. Nie lada to gratka dla wszystkich kolekcjonerów pamiątek i miłośników Szydłowa! Zapraszamy do licytacji!

Fotel wójta Szydłowa na WOŚP

Finał WOŚP w Szydłowie organizuje Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Szydłowie. Od rana wolontariusze będą zbierać datki do puszek. O 15:30 rozpoczną się występy artystyczne i licytacje w sali gimnastycznej Gimnazjum. Pełny program tutaj. W tym roku pieniądze zbierane są na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Chcesz przekazać jakiś przedmiot na WOŚP? Zgłoś się do Sztabu WOŚP w Szydłowie, Miejsko-Gminne Centrum Kultury, tel. 41 354 53 13.