Obsługa imprez plenerowych Szydłów 2019

Oferty na turniej i święto śliwkiMiejsko-Gminne Centrum Kultury w Szydłowie informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości składania ofert na obsługę imprez plenerowych: 21. Turnieju Rycerskiego o Miecz Króla Kazimierza Wielkiego i 22. Święta Śliwki w zakresie: wesołego miasteczka, obsługi gastronomicznej oraz stoisk handlowych.

Ze względu na prace remontowe na placu zamkowym, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu "Turnieju Rycerskiego" na 10 sierpnia 2019 r. (sobota). Prosimy o składanie ofert łącznych - na Turniej Rycerski i Święto Śliwki (dwa dni - sobota i niedziela).

21. Turniej Rycerski o Miecz Króla Kazimierza Wielkiego

Termin: 10 sierpnia 2019 r. (sobota)

22. Święto Śliwki

Termin: 11 sierpnia 2019 r. (niedziela)

Imprezy połączone ze świętowaniem odzyskania przez Szydłów praw miejskich.

Oferty na wesołe miasteczko (w rynku), wyłączną obsługę gastronomiczną (grille, napoje, piwo) na placu zamkowym należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem z dopiskiem "Oferta - wesołe miasteczko" lub "Oferta - gastronomia", osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Szydłowie, ul. Targowa 3, 28-225 Szydłów do dnia 15 marca 2019 r. Spośród dostarczonych ofert zostaną wybrane te o najkorzystniejszych warunkach dla organizatora imprezy. Nr kontaktowy: 41 354 53 13.

Zgłoszenia stoisk handlowych podczas Turnieju Rycerskiego - Święta Śliwki (dwa dni) proszę dokonywać na adres mailowy: gck2szydlow@o2.pl z podaniem rodzaju stoiska, asortymentu oraz potrzebnego metrażu i danych kontaktowych. Nr kontaktowy: 41 354 53 13.

Sponsoring imprezy

Zapraszamy firmy zainteresowane reklamą swojej działalności podczas imprez do współpracy. W zależności od rodzaju współpracy oferujemy umieszczenie nazwy lub logo sponsora na stronie szydlow.pl, profilu gminnym FB, w prasie lokalnej, na plakatach i zaproszeniach, udostępnienie miejsca pod stoisko handlowe / wystawowe, umieszczenie bannera reklamowego w scenografii imprezy, kilkukrotne wyczytywanie nazwy sponsora, ewentualnie emisja jingla reklamowego podczas imprezy, podziękowanie za udział w imprezie w lokalnych mediach w tym na stronie internetowej szydlow.pl. W sprawie szczegółów współpracy prosimy o kontakt mailowy: gck@szydlow.pl lub telefoniczny: 41 354 53 13.