Obsługa imprez plenerowych Szydłów 2019

Oferty na święto śliwkiMiejsko-Gminne Centrum Kultury w Szydłowie informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości składania ofert na obsługę imprezy plenerowej: 22. Święta Śliwki w zakresie: wesołego miasteczka, obsługi gastronomicznej oraz stoisk handlowych.

Ze względu na prace remontowe na placu zamkowym, podjęliśmy decyzję, że w tym roku "Turniej Rycerski o Miecz Króla Kazimierza Wielkiego" nie będzie organizowany.

22. Święto Śliwki

Termin: 10-11 sierpnia 2019 r. (sobota, niedziela)
Impreza połączona ze świętowaniem odzyskania przez Szydłów praw miejskich.

Oferty na wesołe miasteczko (w rynku), wyłączną obsługę gastronomiczną (grille, napoje, piwo) na placu zamkowym należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem z dopiskiem "Oferta - wesołe miasteczko" lub "Oferta - gastronomia", osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Szydłowie, ul. Targowa 3, 28-225 Szydłów do dnia 15 marca 2019 r. Spośród dostarczonych ofert zostaną wybrane te o najkorzystniejszych warunkach dla organizatora imprezy. Nr kontaktowy: 41 354 53 13.

Zgłoszenia stoisk handlowych podczas Święta Śliwki (dwa dni) proszę dokonywać na adres mailowy: gck2szydlow@o2.pl z podaniem rodzaju stoiska, asortymentu oraz potrzebnego metrażu i danych kontaktowych. Nr kontaktowy: 41 354 53 13.

Sponsoring imprezy

Zapraszamy firmy zainteresowane reklamą swojej działalności podczas imprezy do współpracy. W zależności od rodzaju współpracy oferujemy umieszczenie nazwy lub logo sponsora na stronie szydlow.pl, profilu gminnym FB, w prasie lokalnej, na plakatach i zaproszeniach, udostępnienie miejsca pod stoisko handlowe / wystawowe, umieszczenie bannera reklamowego w scenografii imprezy, kilkukrotne wyczytywanie nazwy sponsora, ewentualnie emisja jingla reklamowego podczas imprezy, podziękowanie za udział w imprezie w lokalnych mediach w tym na stronie internetowej szydlow.pl. W sprawie szczegółów współpracy prosimy o kontakt mailowy: gck@szydlow.pl lub telefoniczny: 41 354 53 13.