Sukcesy gimnazjalistów na turnieju tenisowym w Chmielniku

W dniu 20 maja 2015 r. drużyna dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum, po raz kolejny, wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju w Tenisie Stołowym w Chmielniku o puchar Dyrektora Szkoły.

Rywalizacji towarzyszyła miła i sportowa atmosfera; nasi uczniowie wywalczyli wysokie miejsca zarówno w grach pojedynczych jak i deblowych. Drużyna chłopców w składzie: Dominik Król, Kacper Sojda i Michał Pytowski zajęła I miejsce. Drużyna dziewcząt w składzie: Emilia Klusek, Aleksandra Stolarska i Patrycja Misterkiewicz zajęła miejsce III.

Mistrzem całego turnieju został nasz uczeń Dominik Król, który oprócz dyplomu i pucharu w nagrodę rozegrał bardzo dobry mecz z mistrzem powiatu w kategorii szkół średnich, naszym byłym uczniem, Kamilem Woźniakiem. Młodym sportowcom gratulujemy.

Tekst i foto: Dorota Miklaś