Wręczenie nagród głównych w Wielkiej Loterii EKOPLON

Ford Ranger i dwa Fordy Fiesta, główne nagrody w Wielkiej Loterii EKOPLON trafiły w czwartek, 10 sierpnia, do swoich nowych właścicieli. – Nie ma większej satysfakcji, niż dawanie innym radości, a właśnie nadszedł taki czas – powiedział prezes EKOPLON, Stefan Sajkiewicz, wręczając kluczyki do nowych aut.

Zwycięzców głównych nagród w Wielkiej Loterii EKOPLON poznaliśmy na początku sierpnia. 10 sierpnia odbyła się uroczystość ich wręczenia w siedzibie firmy w Grabkach Dużych. Zaproszeni laureaci zostali powitani w firmie EKOPLON przez prezesa Stefana Sajkiewicza, następnie obejrzeli krótki film o firmie i wysłuchali prezentacji. By skonfrontować usłyszane słowa z rzeczywistością goście zostali oprowadzeni po zakładzie produkcji pasz, magazynie wysokiego składowania i laboratorium. Po czym nastąpił punkt kulminacyjny – wręczenie kluczyków zwycięzcom. Spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem, po którym laureaci nowymi autami wrócili do swych gospodarstw.

Trzy główne nagrody pojechały na północ Polski. Kluczyki do Forda Rangera otrzymał pan Marek z Czempina, który powiedział, że zarejestrował około 80 kuponów. Jeden z ostatnich zarejestrowanych okazał się zwycięskim. W gospodarstwie taki samochód na pewno się przyda – powiedział pan Marek. Z kolei Fordami Fiesta wrócili do domu pan Jan z Gąsawy, którego nagroda bardzo wzruszyła oraz pani Natalia ze Żnina, która odebrała nagrodę w imieniu swojego męża Marcina. Pani Natalia wraz z mężem spodziewają się potomka. - Nagroda sprawiła nam wielką radość, zwłaszcza, że powiększa się nam rodzina – powiedziała pani Natalia.

Rozdaliśmy ponad 1000 nagród

W trzech losowaniach Wielkiej Loterii EKOPLON rozdaliśmy przeszło 1000 nagród o łącznej wartości 300 tysięcy złotych. Aby wziąć udział w losowaniu należało kupić produkty EKOPLON za minimum 50 złotych i zarejestrować otrzymany kupon. Wśród nagród były m.in.: karty paliwowe, tablety, rowery, ekspresy do kawy, roboty kuchenne, wypiekacze do chleba, myjki ciśnieniowe czy konsole do gier.

Uroczyste wręczenie nagród głównych było również okazją do podsumowania całej loterii. – Mam nadzieję, że jesteście państwo zadowoleni nie tylko z wygranych, ale również z produktów, które kupowaliście – podkreślał prezes EKOPLON Stefan Sajkiewicz.

Dystrybutorzy również docenieni

Grzegorz Sas, dyrektor sprzedaży – Agrochemikalia, podkreślał, że troska o konsumenta jest dla firmy EKOPLON kluczowa. – Uznaliśmy, że dobrze będzie jak nasi konsumenci oprócz używania wysokiej jakości produktów będą mieli również zabawę. Wielka Loteria EKOPLON miała być przede wszystkim pomocą dla naszych dystrybutorów. Będziemy kontynuować działania, które będą wartością dla konsumentów i wparciem dla naszych dystrybutorów – zapowiedział.

Udział dystrybutorów w loterii chwaliła Magdalena Milczanowska, kierownik regionu sprzedaży, w którym padły trzy główne wygrane. – Mam nadzieję, że przed nami długie lata i dużo satysfakcji ze współpracy – podkreślała.

Dystrybutorzy również zostali docenieni za wsparcie Wielkiej Loterii EKOPLON. Dla właściciela punktu, w którym wydano najwięcej loteryjnych kuponów ufundowaliśmy voucher wakacyjny na kwotę 4,5 tys. zł

Źródło: EKOPLON Sp. z o.o. sp. k.