Festyn Pełen Uśmiechu za nami!

W poniedziałek, 22 czerwca 2026 r., w godzinach 9:00–12:00, na placu przy Szkole Podstawowej w Szydłowie odbył się „Festyn Pełen Uśmiechu”, który zgromadził liczne grono dzieci, rodziców i nauczycieli. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, popcorn, wata cukrowa, grill, napoje, gry i zabawy plenerowe oraz uwielbiane przez najmłodszych Piana Party.

Przez całe wydarzenie nie brakowało radości, śmiechu i wspólnej zabawy. Festyn był doskonałą okazją do integracji szkolnej społeczności oraz aktywnego spędzenia czasu w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów, darczyńców, rodziców i osób zaangażowanych w organizację wydarzenia. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się:

  • Atelier Urody Szydłów – Milena Jamroży,
  • Bankowi Spółdzielczemu w Szydłowie,
  • Emizet – Zakład Wyrobów Metalowych w Szydłowie,
  • Ewie i Piotrowi Stolarskim,
  • Gabineti Weterynaryjny „NOWY” – lek. wet. Małgorzacie Majce,
  • Galpol – Dominice i Krzysztofowi Galus,
  • Izabeli i Łukaszowi Kaniszewskim,
  • Krzysztofowi Dryndosowi – Lewiatan,
  • Michałowi Skotnickiemu – Wicewojewodzie Świętokrzyskiemu,
  • Monice i Dawidowi Lech,
  • Radzie Miejskiej w Szydłowie,
  • Rodzicom uczniów klasy III,
  • Rodzicom uczniów klasy IV b,
  • Stowarzyszeniu Przyjaciele Szydłowa,
  • oraz Radzie Rodziców i Rodzicom uczniów.

Dzięki Państwa wsparciu możliwe było przygotowanie wielu atrakcji i stworzenie wydarzenia, które sprawiło dzieciom mnóstwo radości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony czas!

Szkoła Podstawowa w Szydłowie

Zdjęcia: P. Walczak

image_print

Dostępność